SOFFA 1950-tal.

SOFFA 1950-tal.
47130. SOFFA 1950-tal.

Emmamodell klädd i rött ylletyg.Längd 125, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
47130. SOFFA 1950-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 392