SOFFA, nyrokoko 1800-talets andra hälft.

471267. SOFFA, nyrokoko 1800-talets andra hälft.

Längd 180 cm, rygghöjd 111 cm, bredd 67 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 350