Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL, oval med rosettkrön samt slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
47122. SPEGEL, oval med rosettkrön samt slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
Höjd 67 cm.
Bruksslitage, sprickor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 67 cm.
Bruksslitage, sprickor.
Auktionshuset Kolonn
3 406