LUFTGEVÄR, Diana Mod 24.

LUFTGEVÄR, Diana Mod 24.
471223. LUFTGEVÄR, Diana Mod 24.

Längd ca 96 cm.

Slitage, stötmärken, skador, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 96 cm.

Antal besök: 14 059