WESTERNFIGURER, ca 21 st, bland annat elastolin, 1900-tal.

471145. WESTERNFIGURER, ca 21 st, bland annat elastolin, 1900-tal.

Bland annat fyra hästar.

Slitage, skador. Två hästar saknar sina ryttare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat fyra hästar.

Antal besök: 345