SOFFA, ek, nyrenässans, 1800/1900-tal.

471143. SOFFA, ek, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Längd 130 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 130 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 460