BOJAN, porslin, Japan.

BOJAN, porslin, Japan.
47111. BOJAN, porslin, Japan.

Höjd exkl lock ca 18 cm.

Avslag vit mynning. Tillverkningsspricka. Repor. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
47111. BOJAN, porslin, Japan.

Höjd exkl lock ca 18 cm.

Antal besök: 1 111