STOLAR, 5 st, "ÖGLA", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.

471118. STOLAR, 5 st, "ÖGLA", Gillis Lundgren, IKEA, 1900-talets andra hälft.

1 i trä och 4 i plast.

Slitage, ommålade, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 i trä och 4 i plast.

Slitage, ommålade, repor.

Antal besök: 501