LORENS WILHELM HOLM. Olja på duk, signerad.

471107. LORENS WILHELM HOLM. Olja på duk, signerad.

44 x 59 cm.

Färgkrackeleringar samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 59 cm.

Antal besök: 3 376