VITRINSKÅP, blåmålat, 1900-talets mitt, Finland.

471047. VITRINSKÅP, blåmålat, 1900-talets mitt, Finland.

Längd 97, bredd 43, höjd 156 cm.

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 847