SOFFBORD, empirestil, 1900-talets första del.

471010. SOFFBORD, empirestil, 1900-talets första del.

Längd 106 cm. Bredd 55 cm. Höjd 47 cm. Med stenskiva. Med meanderbård. Med mässingsdetaljer samt mässingsskodda fötter.

Bruksslitage, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 600