CASSOLETTER, förgylld mässing, 1800-tal.

4709861. CASSOLETTER, förgylld mässing, 1800-tal.

höjd 24 cm,
vändbara överdelar till ljushållare.

mindre bruksslitage.

Tema

Höst- & Julspecial

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 24 cm,

mindre bruksslitage.

Tema

Höst- & Julspecial

Antal besök: 705