KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.

470978. KAPSYLÖPPNARE, mässing, i form av hästhuvud, 1900-tal.

Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 838