SERVERINGSVAGN, metall samt glas, empirestil, 1900-tal.

470935. SERVERINGSVAGN, metall samt glas, empirestil, 1900-tal.

Med hjultrissor. Avtagbara glasbrickor. Genombrutna kanter. Diameter 65 cm. Höjd 44 cm.

Brusslitage. Vinglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brusslitage. Vinglig.

Antal besök: 870