RAGNVALD MAGNUSSON. Skulptur, svartek.

470922. RAGNVALD MAGNUSSON. Skulptur, svartek.

Höjd inklusive skiffersockel 42 cm. Signerad och daterad -03.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 694