VAS samt LOCKSKÅL, keramik, Rörstrand, 1900-tal.

470900. VAS samt LOCKSKÅL, keramik, Rörstrand, 1900-tal.

Höjd 11-17,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Lock med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11-17,5 cm.

Antal besök: 246