Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURINER, 2 st, stengods, "Knip" och "Klot", Edward Lindahl, Gustavsberg studio, 1900-tal.
470891. FIGURINER, 2 st, stengods, "Knip" och "Klot", Edward Lindahl, Gustavsberg studio, 1900-tal.
Höjd 5-6,5 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 5-6,5 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
741