LEKSAKSBILAR, 10 delar, Dinky Toys och Budgie Toy.

470876. LEKSAKSBILAR, 10 delar, Dinky Toys och Budgie Toy.

Dinky Toys, ambulans "Superior Criterion" med patient, Alfa Romeo, Ford Zephyr, Mercedes 190 SL, flygplan Gloster Javelin, lastbil Dodge, Field Artillery Tractor med trailer 25 pr kanon. Budgie Toy -Mobile Traffic Control Unit "Jumbo". Reklambroschyr medföljer.

Bruksslitage/slitage. Repor. Märken. Lastbil Dodge saknar hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 685