PORTFÖLJ, läder, 1900-talets andra hälft.

470875. PORTFÖLJ, läder, 1900-talets andra hälft.

Inredning med två fack samt två mindre fickor, axelrem samt handtag, kodlås i mässing med två siffror. Bredd 40, höjd 30, remmens längd 110 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 381