PLÅTBILARAR, 5 st. bl.a. "Volvo Amazon" samt "WV Bubbla", KS samt ARN Japan, 1960-tal.

470872. PLÅTBILARAR, 5 st. bl.a. "Volvo Amazon" samt "WV Bubbla", KS samt ARN Japan, 1960-tal.

Amazon med handkontroll K.S, Japan, längd 23 cm. Volkswagen "Bubbla" Cab, T.N. Japan, längd 25 cm. Lastbil med tippflak, made in Japan, längd 26 cm. Sportbil, "Grand Prix", friktionsdrift, made in West Germany. Leksaksbil, Dux, längd 14 cm.

Slitage. Märken. Repor. Ej funktionstestade. Amzon med bortskrapat takmärke, Bubblan saknar baklucka. Granprix saknar ruta samt förare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 815