PIEDESTAL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal.

470850. PIEDESTAL, förgyllt trä, rokokostil, 1900-tal.

Längd 35 cm. Bredd 27 cm. Höjd 81 cm. Dekor av putti.

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall.

Antal besök: 371