JORDGLOB,"Prof. d:r Krauses Nya Handels- och Samfärdsglob". 1900-tal.

470794. JORDGLOB,"Prof. d:r Krauses Nya Handels- och Samfärdsglob". 1900-tal.

Höjd ca 55 cm
Med kompass.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 55 cm
Med kompass.

Bruksslitage.

Antal besök: 506