FIGURINER, 3 st, porslin, 1900-tal.

470788. FIGURINER, 3 st, porslin, 1900-tal.

Säl, Nymphenburg
Fågel, Royal Dux
Panda, USSR

Höjd 6-13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Säl, Nymphenburg
Fågel, Royal Dux
Panda, USSR

Höjd 6-13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 563