AGATHE SOREL. "Airport Beach", färglitografi, signerad samt numrerad 9/50.

470787. AGATHE SOREL. "Airport Beach", färglitografi, signerad samt numrerad 9/50.

Bildyta 48 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram. Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 59 cm.

Antal besök: 786