Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
PRYNADSFÖREMÅL OCH ÄGGHÖNOR, porslin, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
470784. PRYNADSFÖREMÅL OCH ÄGGHÖNOR, porslin, 5 delar, 1900-talets andra hälft.
Höjd 11-30,5 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11-30,5 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
289