Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
VASER, 3 st, keramik, Gull Weinberg, Rörstrand, 1900-tal.
470757. VASER, 3 st, keramik, Gull Weinberg, Rörstrand, 1900-tal.
Höjder mellan 15-29 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjder mellan 15-29 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 985