FIGURIN, stengods, Lisa Larson, Gunnar Sträng, Gustavsberg, 1900-tal.

470747. FIGURIN, stengods, Lisa Larson, Gunnar Sträng, Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 326