SKULPTUR, gips, "Gässen komma", Alice Nordin, 1900-talets början.

470726. SKULPTUR, gips, "Gässen komma", Alice Nordin, 1900-talets början.

Föreställande tre flickor blickandes mot skyn. Signerad i massan. Stämplad JRE(?) 65 XXVI.
Höjd 23 cm.
Längd 24 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.
Längd 24 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 837