Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
TORSTEN NORGREN. Olja på pannå, signerad.
470713. TORSTEN NORGREN. Olja på pannå, signerad.
76 x 82 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
76 x 82 cm.
Stadsauktion Sundsvall
2 118