ANDERS EMGÅRD. Litografi, numrerad 195/299, signerad A Emgård, daterad-89.

470618. ANDERS EMGÅRD. Litografi, numrerad 195/299, signerad A Emgård, daterad-89.

42 x 60 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Anders Emgård (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 60 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Anders Emgård (Född 1938)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 057