WERNER SJÖBERG. Ko, skulptur, trä, monosignerad W.S. och daterad 1991.

470565. WERNER SJÖBERG. Ko, skulptur, trä, monosignerad W.S. och daterad 1991.

Längd 64, höjd 53.

Ett horn avslaget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 64, höjd 53.

Ett horn avslaget.

Antal besök: 720