SKRIVMASKIN, Mignon, AEG USG, 1900-talets första hälft.

470551. SKRIVMASKIN, Mignon, AEG USG, 1900-talets första hälft.

Lådans botten ca 35 x 32 cm.

Slitage, fläckar, märken, bucklor, låda med skadad krok. Ej fullständigt genomgången.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådans botten ca 35 x 32 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 515