THOMAS FRISK. Olja på pannå.

THOMAS FRISK. Olja på pannå.
470539. THOMAS FRISK. Olja på pannå.

Stilleben. Signerad TF och daterad -63. 46x55 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 585