VASER, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal.

47052. VASER, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal.

Drakdekor, höjd ca 19,5 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Drakdekor, höjd ca 19,5 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 735