Tv ombyggd till barskåp, två hyllor av stringmodell bakom tvrutan. Baren fylls på via baksidan. Står på ett bord med tidningshylla och hjultrissor på frambenen. Tv, längd 60, bredd 41, höjd 55. Bord, längd 64, bredd 55 cm.
Bruksslitage. Märken. Repor.
Bruksslitage. Märken. Repor.