DALAHÄST, skuret och bemålat trä, tidigt 1900-tal.

470481. DALAHÄST, skuret och bemålat trä, tidigt 1900-tal.

Längd 21, höjd 19.

Slitage. Färgbortfall. Lagning med spik.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21, höjd 19.

Antal besök: 832