SKÅLAR, 3 st. Allmoge samt vril, signerade.

470457. SKÅLAR, 3 st. Allmoge samt vril, signerade.

Vrilskål, längd 20 cm, signerad AK
2 skålar, diameter 25 respektive 28 cm, signerade NJJ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 695