KANDELABRAR, ett par, tenn, Art deco, CG Hallbergs Guldsmedsaktiebolag, 1900-talets första hälft.

470425. KANDELABRAR, ett par, tenn, Art deco, CG Hallbergs Guldsmedsaktiebolag, 1900-talets första hälft.

Längd 22, höjd 13 cm.

Bruksslitage, bucklor samt märken. Monogramgraverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22, höjd 13 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 428