JURI SAARIKOSKI. Komposition, olja och bivax på duk, a tergo signerad samt daterad 1996.

470419. JURI SAARIKOSKI. Komposition, olja och bivax på duk, a tergo signerad samt daterad 1996.

Ram av järn.
Ca 70 x 50.

Fläckar. Röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram av järn.
Ca 70 x 50.

Fläckar. Röklukt.

Antal besök: 917