PARTI LEKSAKSBILAR, 16 delar, bl, a Dinky Toys, Corci Toys.
470378. PARTI LEKSAKSBILAR, 16 delar, bl, a Dinky Toys, Corci Toys.
6 st Corgi Toys, Cirkustrailer, vagn, sportbilar samt lastbilar.
4 st Dinky Toys, Traktor, 2 st sportbilar, dubbeldäckare.
Batmobile, made in Britain.
Sportbil, Jensen coupe, made in Italy.
Sopbil, Lesney, made in England.
Bil, Paperone politoys n 559 made in Italy.
Lastbild med extra vagn, Dodge Tractor, made in England.
Skador, kraftigt slitage, ommålat, färgbortfall, delar saknas.
Batmobile, made in Britain.