BESTICKSERVIS i schatull, mässing samt konstmassa, 1900-talets första hälft.

470285. BESTICKSERVIS i schatull, mässing samt konstmassa, 1900-talets första hälft.

Schatull invändigt märkt "Orfevrerie Moderne, Paris". Schatullets mått ca 26 x 37 cm.

Slitage, handtag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, handtag med skador.

Antal besök: 927