BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 2 lådor, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

470281. BYRÅ MED STENSKIVA, olika träslag, 2 lådor, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Höjd 74 cm
Bredd 90 cm
Djup 42 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm
Bredd 90 cm
Djup 42 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 245