KAFFESERVIS, porslin, 27 delar, "Blå blom" Gustavsberg.

47019. KAFFESERVIS, porslin, 27 delar, "Blå blom" Gustavsberg.

Kaffekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål.
12 koppar med fat.
12 assietter dia 17 cm.

Enstaka nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna.
Gräddkanna.
Sockerskål.
12 koppar med fat.
12 assietter dia 17 cm.

Enstaka nagg, bruksslitage.

Antal besök: 1 121