KRISTIAN KROKFORS. färglitografi, " allotment" signerad, numrerad 28/60.

470169. KRISTIAN KROKFORS. färglitografi, " allotment" signerad, numrerad 28/60.

bildmått, 42 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 42 x 58 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 499