VÄGGBONAD, Mary Dambiermont (1932-1983), Gaspar de Wit. 1960/70-tal.

470052. VÄGGBONAD, Mary Dambiermont (1932-1983), Gaspar de Wit. 1960/70-tal.

Ca 147 x 112 cm.

Smärre slitage, förstärkt på baksida sidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 147 x 112 cm.

Antal besök: 1 737