SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal.

47002. SPEGELLAMPETT, gustaviansk stil, 1900-tal.

Två ljusarmar. Höjd 66 cm.

Slitage, skador. Omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två ljusarmar. Höjd 66 cm.

Slitage, skador. Omarbetad.

Antal besök: 1 205