FÄSTMANSSOFFA, 1800-talets senare del.

470018. FÄSTMANSSOFFA, 1800-talets senare del.

Längd ca 156 cm.

Slitage, märken, repor. Delvis lösa kantband. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 156 cm.

Antal besök: 743