KANDELABER, 1900-tal.

KANDELABER, 1900-tal.
46997. KANDELABER, 1900-tal.

Sjuarmad kandelaber i gulmetall. Höjd 37 cm, längd 34 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
46997. KANDELABER, 1900-tal.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 451