TAKLAMPA, alabaster bärnstensfärgad, 1900- talets första hälft.

469943. TAKLAMPA, alabaster bärnstensfärgad, 1900- talets första hälft.

Taklampa skuren alabaster 1900-talets början
Diameter 45 cm
Tot höjd 60 cm.

Spricka lagad, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 45 cm
Tot höjd 60 cm.

Spricka lagad, repor.

Antal besök: 894