KONSOLBORD, med stenskiva, 1800-tal.

46992. KONSOLBORD, med stenskiva, 1800-tal.

Längd 69, bredd 27, höjd 80,5 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 194